07.05.2018

07.05.2018 у Дніпровському центрі професійної освіти вшанували пам'ять героїв Другої світової війни

На  виконання Указу Президента «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»
Друга світова війна стала найбільшим збройним конфліктом на планеті й одночасно найбільшою трагедією в історії людства. У ній уперше було застосовано ядерну зброю, здійснено найтяжчі військові злочини. Внаслідок бойових дій, репресій проти військовополонених і цивільного населення, голоду, хвороб та виснаження загинуло від 70 до 80 млн. осіб, дві третини з яких – цивільні.
У Дніпровському центрі професійної освіти відбулися урочисті заходи:

  • концерт та виховна година, учні ознайомились з хронологією подій 1939-1945 років, відвагу українців у боротьбі над нацизмом учні мали можливість ознайомитися під час огляду відеоматеріалів «Україна у Другій світовій війні».
  • у бібліотеці ДЦПО діяла книжкові виставки «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», «Україна в період Другої світової війни», виставки рефератів, стіннівок, газет тощо.
  • на знак пам’яті жертв Другої світової війни, скорботи за загиблими у військових і цивільних збройних конфліктах учні виготовляли червоні маки та вшановували полеглих героїв хвилиною мовчання.

        Обов’язок кожного з нас – не забувати подвиги учасників кривавих подій минулого, їхню самовіддану жертву в боротьбі за мир та свободу не лише України, але й багатьох народів Європи.