15.03.2018

15-17 березня 2018 р. - у Київському Палаці дітей та юнацтва 9-ий рік поспіль проходила Міжнародна виставка освітніх, наукових і науково-технічних інновацій - «Сучасні заклади освіти-2018».

Цього року в роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю.
Профтехосвіту Дніпропетровщини представили навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та 18 ПТНЗ області.
На урочистому відкритті учасників форуму привітав президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович.
Під час роботи виставки профтехосвітяни Дніпропетровщини провели круглий стіл та розглянули сучасні погляди на підготовку конкурентоздатних фахівців у закладах професійної освіти. У формі дискусії обговорили питання співпраці з роботодавцями у впровадженні елементів дуальної форми навчання, в якій взяли участь представники Департаменту професійної освіти, НАПН України, Інститут модернізації змісту освіти, керівники ПТНЗ України.
ПТНЗ Дніпропетровщини всі були нагороджені золотими, срібними та бронзовими медалями за упровадження інновацій в діяльність навчальних закладів. Наш навчальний заклад в номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійно-технічної освіти в контексті освітніх реформ»був нагороджений срібною медаллю та почесним званням Лауреат ІІ ступеню.