20.05.2018

20.05.2018р. футбольна команда Дніпровського центру професійної освіти взяла участь у ІІ відкритому турнірі з міні-футболу «Кубок МДР», який проводила Молодіжна рада Дніпра.

Мета заходу:пропаганда здорового способу життя, зміцнення дружніх стосунків між молоддю міста та представниками муніципалітету.
Разом з нашими футболістами за Кубок боролися наступні футбольні команди: «Збірна депутатів міської ради», «Служба безпеки України в Дніпропетровській області», «Збірна університетів», «Молодіжна Рада Дніпра», «Збірна коледжів», «Збірна міської ради».
Футбольна команда ДЦПО, змагаючись із сильними суперниками, продемонструвала справжню віртуозну гру.
Наші футболісти були нагороджені почесними грамотами учасників, а група підтримки ДЦПО (учні з групи ККД-17-2/9) була визнана найкращою та нагороджена  наборами для гри в бадмінтон.
Адміністрація ДЦПО щиро вдячна нашим учням за дисципліну на тренуваннях, за витривалість на змаганнях, наполегливу працю, демонстрацію свої фізичних здібностей.
Окрема подяка педагогічним працівникам Котову А.І., Пальосі О.І., Жадьку М.М., Орловій С.А. за належну підготовку команди до змагань.