24-26.10.2017

24 - 26 жовтня 2017 року в м. Києві  в Палаці дітей та юнацтва проходила ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», на якій свою діяльність представили  національні та закордонні навчальні заклади, виробники і дистриб’ютори навчального обладнання та техніки. Профтехосвіту Дніпропетровщини представили  НМЦ ПТО та дев’ять ПТНЗ, серед яких і Дніпровський центр професійної освіти.

24 жовтня об 11:00 відбулося урочисте відкриття виставки за участю Кременя В.Г. - президента Національної академії педагогічних наук України, інших представників Міністерства освіти і науки України, президента компанії «Виставковий світ».

  Дніпровський центр професійної освіти в номінації «Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України» був нагороджений золотою медаллю та почесним званням «Лауреат конкурсу І ступеня». Нагороди та дипломи вручали Сокол Віталій Васильович - виконавчий директор освітянських заходів, Топузов Олег Михайлович - віце-президент НАПН України, представники оргкомітету форуму.

 У програмі форуму також були заплановані науково-практичні конференції, семінари, круглі столи. Так 24 жовтня наш навчальний заклад взяв участь у Дискусійній панелі "Співпраця з роботодавцями у впровадженні елементів дуальної системи",  яка була організована  Департаментом ПТО МОН України та Університетом менеджменту освіти. 25 жовтня представники ДЦПО були присутні на Науково-практичному семінарі "Проектні технології навчання у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників".
За організацію та участь нашого навчального закладу у форумі подяку отримав директор ДЦПО Логвиненко В.Д.