27.03.2018

27.03.2018р. на базі Дніпровського центру професійної освіти за сприяння НМЦ ПТО в Дніпропетровській області відбулося засідання обласної секції для педагогічних працівників з професій ресторанного сервісу.

Учасникам секції було запропоновано обговорення питань організації і проведення вхідного контролю знань та умінь осіб, які приймаються до закладів П(ПТ)О на навчання за програмами перепідготовки або підвищення кваліфікації за професією «Кухар», впровадження дуальної форми навчання у заклади ПТО.
Нагорянський Кирило, колишній випускник нашого навчального закладу і шеф-кухар власного кафе «Ланч-Тайм» продемонстрував присутнім майстрам виробничого навчання та викладачам фахових предметів показовий майстер-клас від шеф-кухарів закладів ресторанного сервісу м. Дніпра: приготування страви з риби.
Майстри виробничого навчання ДЦПО Гамоліна Н.М. та Конарева Г.Г. провели майстер-клас з приготування м’ясної страви «Свинина, фарширована манго, ананасом та горіхами» з відпрацюванням нових виробничих технологій. Також за новими технологіями учасники приготували гарнір до м’ясної страви – мармелад гарбузовий.
Учасники обговорили методики проведення майстер-класів, отримали сертифікати.