29.03.2018

29 березня 2018 року у Дніпровському центрі професійної освіти відбувся «День відкритих дверей». Захід пройшов із великим успіхом, в цей день Дніпровський центр професійної освіти відвідали понад 200 учнів з різних шкіл нашого міста.

Гостей зустрічали та гостинно запрошували прийняти участь у заходах, підготовлених усім учнівсько-педагогічним колективом центру.
У актовій зали відбувся святковий концерт, підготовлений нашими найталановитішими учнми. На сцені, окрім виступів художньої  самодіяльності, проходили показиколекцій одягу «Кольорова геометрія» та «Citylight», номінантів  Всеукраїнського конкурсупрофесійної майстерності «Не легкий прорив легкої промисловості».Гості із захопленням зустрічали учасників концерту та залюбки приймали участь у вікторині із розіграшем подарунків.
Наші учні у форматі «Живої бібліотеки» розповіли школярам про свої професійні досягнення та плани на майбутнє.  Практичний психолог центру провела профорієнтаційне  бліц-опитування, яке  допомогло школярам виявити свою схильність до майбутньої професії.
У приміщенні нашого центру проходили благодійний ярмарок кулінарних виробів та 11 майстер-класів:
- виготовлення вареників;
- оздоблення бісквітів;
- випікання млинців;
- складання серветок, сервіровка столу;
- приготування вітамінних коктейлів;
- косоплетіння;
- виготовлення прикрас для одягу;
- оздоблення сукні, моделювання з шарфом;
- квілінг;
- визначення платіжних банкнот на дефектоскопі;
- робота на купюрорахувальному пристрою.
В наших майстер-класах міг взяти участь кожний бажаючий. За проходження майстер класу видавався іменний сертифікат. Всі учні шкіл із захопленням брали участь у майстер-класах та отримали практичні навички майбутніх професій.
Багато хто з учнів виявив бажання навчатися в Дніпровському центрі професійної освіти, та стати справжніми професіоналами своєї справи.