Кравець

Підготовка учнів (слухачів) за професією «Кравець» здійснюється за типовими програмами Державного стандарту ПТО7433.2.D18028-2007.

 

Термін навчання: 1,5 роки (на базі 11 класів), 3 роки (на базі 9 класів)                     

Форма навчання: бюджетна

Кваліфікація: Кравець 2,3,4 розряду.

Працевлаштування:  гарантоване навчальним закладом

Вимоги до освітнього рівня осіб: повна, базова загальна середня освіта

Вік після закінчення терміну навчання: не менше 16 років.

 

Предмети професійно – теоретичної підготовки – спецтехнологія;  матеріалознавство; обладнання; спеціальний малюнок; конструювання одягу; охорона праці.

Професійно – практична підготовка (виробниче навчання і виробнича практика) здійснюється у навчальних майстернях та безпосередньо на робочих місцях (а саме на швейному підприємстві «Укртехінвест», в ательє  міста і області).

Типовими навчальними планами передбачено тижневе навантаження учнів (слухачів) не більше 36 годин при денному навантаженні не більше 8 академічних годин теоретичного навчання і 6 годин виробничого навчання. Під час проходження виробничої практики можливе навантаження  учнів (слухачів)  до 40 годин  при досягненні ними 18 річного віку.

Випускникам, яким присвоєно освітньо – кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка.

Особі, яка не закінчила повний курс навчання, але за результатами кваліфікаційної атестації  їй присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» відповідного класу («Кравець 2 розряду», «Кравець 3 розряду»), видається свідоцтво державного зразка.

Сфера професійного використання випускника:

Виробництво швейних виробів на замовлення населення;  виробництво робочого одягу; виробництво верхнього одягу спеціалізованими підприємствами за індивідуальними замовленнями населення; виробництво спіднього одягу спеціалізованими підприємствами за індивідуальними замовленнями населення.