Закрійник

Підготовка учнів (слухачів) за професією «Закрійник» здійснюється за типовими програмами Державного стандарту ПТО 7435.2D18024-2006

Термін навчання: 1 рік       

Форма навчання:  за рахунок фізичних осіб.

Кваліфікація: Закрійник 4 розряду.

Працевлаштування:  за рахунок фізичних осіб.

Вимоги до освітнього рівня осіб: повна загальна середня освіта.

Вік після закінчення терміну навчання: не менше 18 років.

Предмети професійно – теоретичної підготовки – технологія розкрою;  матеріалознавство; обладнання швейних підприємств; спеціальний малюнок; конструювання одягу; моделювання і художнє оформлення одягу; охорона праці.

Професійно – практична підготовка (виробниче навчання і виробнича практика) здійснюється у навчальних майстернях та безпосередньо на робочих місцях (а саме на швейному підприємстві «Укртехінвест», в ательє  міста і області).

Типовими навчальними планами передбачено тижневе навантаження учнів (слухачів) не більше 36 годин при денному навантаженні не більше 8 академічних годин теоретичного навчання і 6 годин виробничого навчання. Під час проходження виробничої практики можливе навантаження  учнів (слухачів)  до 40 годин  при досягненні ними 18 річного віку.

Випускникам, яким присвоєно освітньо – кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка.

Сфера професійного використання випускника:

-          виробництва верхнього одягу спеціалізованими підприємствами за індивідуальним замовленням населення;

-          виробництво спіднього одягу для чоловіків, жінок, дітей з тканин, трикотажу, плетених тканин, мережива тощо: чоловічих та жіночих сорочок, сорочок для дітей, плавок, кальсон, піжам, нижніх сорочок, домашніх суконь, халатів, бюстгальтерів, корсетів тощо;

-          ремонт одягу;

-          виробництва виробів з хутра спеціалізованими підприємствами за індивідуальними замовленнями населення.