Викладацький склад

 

Спеціаліст вищої категорії Карабанова Наталія Олександрівна 
Заступник директора
,
викладач

викладач-методист

Викладає предмети:

Викладає предмети:


-охорона праці
- екологія
- основи споживчих знань


  Спеціаліст вищої категорії

Стесенко Олена Василівна 
Заступник директора з навчальої роботи,
викладач

Викладає предмети:

 -світова література
 - українське ділове мовлення
 - художня культура

Спеціаліст вищої категорії Мартинова Тетяна Іванівна
Заступник директора з виховної роботи,

викладач-методист

Викладає предмети:

 -хімія


  Спеціаліст
І категорії
Зейналова  Таїсія Олександрівна
Старший майстер,
в
икладач

Викладає предмети:

бладнання
- фізика
- електротехніка

Спеціаліст вищої категорії
Куца Катерина Дмитрівна
Завідувач  відділенням,

викладач-методист

Викладає предмети:

 

- геограіфя

 

Спірічева Олена  Вікторівна
Методист, викладач

Викладає предмети:

- інформатика
- інформаційні технології

Спеціаліст І категорії Криштопа Алла Василівна
  Викладач

Викладає предмети:

- математика
- комп'ютерізція облікової інформації

, Спеціаліст
 вищої категорії
Сухіна Тамара Анатоліївна
Викладач

Викладає предмети:

 -біологія


  Спеціаліст
вищої категорії
Сульженко Оксана Валентинівна 
Викладач

Викладає предмети:

- фізика
-фізична культура і здоров’я

Спеціаліст вищої категорії

Романова Аліна Леонідівна
Викладач-методист


Викладає предмети: 


-Українська мова, література

Спеціаліст
ІІ категорії
Кащавцева Євгенія Вікторівна 
Викладач

Викладає предмети: 

-анкгійська мова

Спеціаліст
  ІІ категорії
Табацька  Анастасія  Вадимівна
Викладач

Викладає предмети: 

-анкгійська мова


Спеціаліст
 І категорії
Орлова Світлана
Анатоліївна
Практичний психолог
, викладач

Викладає предмети: 

-професійна етика
- світова література


Спеціаліст
 вищої категорії
Сухаревська Людмила Іванівна
Викладач-метилист

Викладає предмети:

 -історія України
-всесвітня історія

Викладач спеціаліст Бондарук Руслан Миколайович 
Викладач

Викладає предмети:

 -історія України
-
всесвітня історія
-
правознавство
Викладач спеціаліст Залепа
Тетяна Михайлівна

Викладач,
інженер з охорони праці

Викладає предмети: 

-обладнання 
- обладнання швейних підприємств


Спеціаліст вищої категорії
Котов Анатолій Іванович
Керівник
фізичної підготовки,

викладач-методист

Викладає предмети:

- фізична культура і здоров’я


Спеціаліст
  І категорії
Пальха АнПальоха  Олександр
Викладач


Викладає предмети: 


- фізична культура і здоров’я 
-Захист Вітчзни


Спеціаліст І категорії

Лисенко
Ірина Григорівна

Викладач

Викладає предмети:

матеріалознавство
-перукарська справа
-санітарія та гігієна


Спеціаліст  вищої категорії
Таранець Людмила Іванівна
Старший майстер,

викладач-методист 

Викладає предмети: 


-основи споживчих знань
-основи галузевої економіки та підприємництва


Спеціаліст 
І категорії,
12 тарифний розряд
Литвиненко
Лариса Олексіївна
Викладач, майстер

 

Викладає предмети:

- теорія квасових операцій
-основи бухгалтерського обліку


Спеціаліст 
вищої категорії
Куранова Ірина Костянтинівна
Викладач спецдисциплін

Викладає предмети:


Викладач,
вищої категорії
Барсукова Людмила Олександрівна
Викладач спецдисциплін,

викладач-методист

Викладає предмети:


Викладач-спеціаліст 
Самойленко Олена Миколаївна
Викладач спецдисциплін

Викладає предмети:


Викладач,
вищої категорії
Городецька Валентина Миколаївна
Викладач спецдисциплін
 

Викладач,
вищої категорії
Циценкова Тетяна Василівна 
Викладач спецдисциплін
 

Майстри виробничого навчання


Спеціаліст 
ІІ категорії,
12 тарифний розряд

Зеленько Олена Іванівна
Майстер
виробичого навчання
Професійна підготовка  перукарів

11 тарифний розряд

Силаєва Марина Миколаївна
Майстер
виробичого навчання

Професійна підготовка  перукарів,
Викладає предмети:

-основи професійної мобільності
-професійна етика та психологія спілкування 


Спеціаліст 
І категорії,
12 тарифний розряд
Сілевко
Тетяна Андріївна

Майстер
виробичого навчання
Професійна підготовка  касирів (в банку)
Спеціаліст 
І категорії,
12 тарифний розряд
Іонас
Людмила Іванівна

Майстер виробичого навчання
Професійна підготовка  кравців

Спеціаліст 
І категорії,
12 тарифний розряд
Угольникова
Лариса Григорівна
Майстер
виробичого навчання
Професійна підготовка  кравців

Спеціаліст 
ІІ категорії,
11 тарифний розряд

Іскра Вікторія Володимирівна
Майстер
виробичого навчання

Професійна підготовка  кухарів

10 тарифний розряд
Перетятько Олена Вікторівна
Майстер
виробичого навчання
Професійна підготовка  кухарів-кондитерів

9 тарифний розряд
Ільїнський Сергій Юрійович
Майстер
виробичого навчання
Професійна підготовка  кухарів

10 тарифний розряд
Завальний Андрій Ігорович
Майстер
виробичого навчання
Професійна підготовка  кухарів

10 тарифний розряд

Жадько Максим Миколайович
Майстер
виробичого навчання

Професійна підготовка  кухарів-кондитерів